RESTAURANTS IN LATVIA

HOTELS IN LATVIA

20190716 IMG 20190716 WA0005 2

2019. gada 26. un 27. martā Latvijas dienu Sanktpēterburgā ietvaros notika Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa un Latvijas uzņēmēju delegācijas vizīte Sanktpēterburgā. Vizīte tika organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

26. martā Ļeņingradas apgabalā norisinājās “Krievijas – Latvijas lietišķais forums” un oficiālās delegācijas tikšanās ar Ļeņingradas apgabala tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Juriju Vasiļjevu, un Ļeņingradas apgabala vicegubernatoru Sergeju Perminovu. Tāpat 26. martā notika Latvijas uzņēmēju delegācijas tikšanās ar Latvijas Republikas Ģenerālkonsulāta Sanktpēterburgā diplomātiem. 26. marta vakarā tika organizēta Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa un LIAA direktora Andra Ozola pieņemšana par godu Latvijas dienu Sanktpēterburgā atklāšanai.

27. martā norisinājās arī Latvijas arhitektūrai un tūrisma industrijai veltīti semināri. Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste iepazīstināja viesus ar aktualitātēm, ko tūristi Latvijā varēs novērtēt kopā ar izcilu servisu apkalpošanas, ēdināšanas un izmitināšanas jomā. Vizītes noslēgumā delegācija apmeklēja Latvijas dienu norises vietu – “Stockmann Delikatessen” tirdzniecības centru, kur ar mūsdienu Latvijas virtuvi klātesošos iepazīstināja “3 Pavāru” restorāna pieredzējušie pavāri, bet papildu kultūras baudījumu sniedza folkgrupa no Latvijas “Dindaru”. Latvijas dienas Stockmann, kur tika īpaši prezentēti Latvijā ražoti pārtikas produkti, norisinājās no 20. līdz 31. martam. 27. marta vakarā notika restorāna “3 Pavāri” meistarklase, kur viesi varēja novērtēt Latvijas gastronomisko sniegumu.


Dalība pasākumā bija iespējama pateicoties ERAF līdzfinansējumam; līguma NR.: SKV-TL-2016/505