RESTAURANTS IN LATVIA

HOTELS IN LATVIA

IMG 20191015 WA0002 IMG 20191015 WA0003 IMG 20191015 WA0004

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 2019. gada 9. - 11. septembrī organizēja Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa vizīti Kazaņā (Tatarstānas Republika), Krievijas Federācijā.

Darba programma Latvijas uzņēmējiem tika veidota sadarbībā ar LIAA partnerinstitūcijām Tatarstānas Republikā – Tatarstānas Republikas Rūpniecības un tirdzniecības ministriju un Tatarstānas Republikas Tirdzniecības un Rūpniecības palātu.

Vizīšu ietvaros tika organizēti biznesa pasākumi, kā biznesa seminārs, kontaktbirža, apaļā galda diskusijas, individuālās tikšanās un uzņēmumu apmeklējumi (balstoties uz uzņēmēju interesēm), u.c.

 

Vizītes laikā 10. septembrī notika tūrisma seminārs “Magnetic Latvia”, kurā tika popularizēta Latvija kā pievilcīgs tūrisma galamērķis. Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste iepazīstināja viesus ar aktualitātēm, ko tūristi Latvijā varēs novērtēt kopā ar izcilu servisu apkalpošanas, ēdināšanas un izmitināšanas jomā. 

Ieguvumi piedaloties vizītē:

  • individuālas biznesa tikšanās ar Kazaņas un Tatarstānas Republikas uzņēmējiem;
  • kontakti ar valsts institūciju un tirdzniecības veicināšanas organizāciju pārstāvjiem;
  • informācija par Tatarstānas Republikas biznesa vidi un perspektīvākajiem sadarbības virzieniem;
  • kontakti ar Latvijas delegācijas dalībniekiem.

Liels paldies LVRA biedriem, kuri atbalstīja šo pasākumu ar dāvanu kartēm!

 

Dalība pasākumā bija iespējama pateicoties ERAF līdzfinansējumam; līguma Nr. SKV-TL-2016/21

ERAF logo