Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

Šī gada 25. maijā, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA ) izpilddirektore S.Graikste piedalījās nacionālās aviokompānijas “AirBaltic” pārstāvju Kazahstānā, Uzbekistānā un Kirgizstānā “APG Central Asia” organizētajā seminārā Biškekā (Kirgizstāna), lai sniegtu prezentāciju par naktsmītnēm un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā.

Seminārs, kas notika Kirgizstānas galvaspilsētā, piedalījās vismaz 30 nozīmīgākie tūrisma aģenti un operatori.

Semināru atklāšanas vārdus un prezentāciju par 10 nozīmīgākajām vietām Latvijā, vienlaikus atgādinot par Latvijas sasniegumiem ekonomikā sniedza Latvijas pastāvīgais konsuls Kazahstānā un Kirgizstānā Kaspars Kukelis.

S. Graikste klātesošos iepazīstināja ar nozīmīgākajiem Latvijas 100-gadei veltītajiem pasākumiem, kā arī Latvijas naktsmītņu un ēdināšanas uzņēmumu piedāvājumu, īpaši uzsverot darījuma un medicīnas tūrisma vietu.

D.Zeļeņins, “AirBaltic” pārstāvniecības Krievijā un NVS valstīs vadītājs informēja par aktuālajiem jaunumiem nacionālās aviokompānijas “AirBaltic” darbā, īpaši akcentējot jaunos galamērķus un veiksmīgo savienojumu Biškeka – Almati - Rīga, kas izveidojies sadarbībā ar “Kazahstānas aviolīnijas” .

Semināra veiksmīgu norise bija iespējama pieejamajam ERAF līdzfinansējumam!