Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

Sākas Latvijas prezidentūra Hotelstars Union

Gadu mijā Latvija no Ungārijas pārņēma Hotelstars Union (HSU) prezidentūru. Galvenais mērķis šim gadam ir – veicināt HSU atpazīstamību un stiprināt vienoto Eiropas viesnīcu klasifikācijas sistēmas zīmolu.

Hotelstars Union (HSU) sveic Jāni Vālodzi, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidentu, kā jauno HSU prezidentu. HSU saimē uz doto brīdi ir apvienojušās 16 Eiropas dalībvalstis un prezidentūra notiek pamatojoties uz ikgadēju rotāciju. 2015.gadā gadā prezidējošā valsts bija Ungārija un to vadīja Ungārijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents Ákos Niklai. Jaunieceltais HSU prezidents Jānis Vālodze cer uz produktīvu gadu: "Mūsu galvenais mērķis tuvākajā nākotnē ir paplašināt HSU atpazīstamību un stiprināt zīmolu starp visiem tirgus dalībniekiem. Mums ir jānostiprina HSU kā Eiropas zīmols, kas nodrošina skaidru un uzticamu viesnīcu klasifikāciju." Izveidot www.hotelstars.eu par lietotājam draudzīgu mājas lapu, ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem šogad, piebilst Vālodze.

Sadarbība ar datu piegādātājiem un Eiropas institūcijām

Turklāt, būs ļoti svarīgi veicināt tiešsaistes tūrisma aģentūru (OTA), navigācijas sistēmu un citu datu sniedzēju izpratni, lai oficiālās HSU kategorijas tiktu izmantotas to platformās. Eiropas Parlaments nesen apstiprināja, ka HSU iniciatīva, kuras mērķis ir pakāpeniski izveidot saskaņotu naktsmītņu klasifikācijas sistēmu Eiropā, turpmāk būtu jāatbalsta. A. Niklai un J.Vālodze apstiprina: "Šis ir svarīgs atbalsts un noteikti veicinās ciešāku sadarbību ar Eiropas iestādēm." Pirmais solis būs HSU prezentācija Eiropas Parlamentā šī gada martā.

HSU paplašināšanās

2015. gadā Lihtenšteina kļuva par sešpadsmito HSU dalībvalsti. HSU ir ieinteresēta paplašināties un attīstīties, lai nodrošinātu saskaņotu viesnīcu klasifikāciju visā Eiropā. Sabalansētai izaugsmei pamats ir jau izveidots un parakstītais līgums, par Hotelstars Savienību, neapšaubāmi bija tas, ar ko izcelt Ungārijas prezidentūru.

Hotelstars Union

Ar HOTREC atbalstu, piedaloties Austrijas, Čehijas, Vācijas, Ungārijas, Nīderlandes, Zviedrijas un Šveices viesnīcu asociācijām tika izveidots Holelstars Union. Šajā brīdī mums pievienojušās jaunas dalībvalstis Beļģija, Dānija, Igaunija, Grieķija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga un Malta. HSU  izstrādātais produkts ir harmonisks kritēriju katalogs – viesnīcu klasifikācijai, kas palīdz gan viesiem, gan viesnīcniekiem iegūt caurspīdīgu un drošu informāciju. Detalizētākai informācijai lūdzu apmeklēt www.hotelstars.eu.

 

Papildus informācijai:

Hotelstars Union General Secretariat
Katrin Sagmeister, MA
c/o Austrian Professional Hotel Association
Tel.: +43 590 900-5866
E-Mail: office@hotelstars.eu Web: www.hotelstars.eu

vai

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija
Santa Graikste
LVRA izpilddirektore
Tel.: 67014131, 29484738
E-pasts: Santa.Graikste@hotel.lv