Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

 

1.2.2.1/16/A/010 Tūrisma un saistīto nozaru tehnoloģisko inovāciju un nodarbināto produktivitātes apmācību projekts

Cerība, ka šodien padarītais veicinās ilgtspējību un augšupeju nākotnē!

sacha verheij 5bwgW8 9OPs s

Neskatoties uz vērienīgo izmaksu kāpumu apkurei, pārtikas produktiem, u.c. pakalpojumiem Latvijā, valdība paredz uzlabojumus aviācijā, kas roku rokā mijiedarbojoties ar viesnīcu un restorānu jomu, varētu rosināt augšupeju viesmīlības nozarē tālākā nākotnē.Neskatoties uz vērienīgo izmaksu kāpumu apkurei, pārtikas produktiem, u.c. pakalpojumiem Latvijā, valdība paredz uzlabojumus aviācijā, kas roku rokā mijiedarbojoties ar viesnīcu un restorānu jomu, varētu rosināt augšupeju viesmīlības nozarē tālākā nākotnē.Lidostā “Rīga” nākamajos gados gaidāmi vērienīgi attīstības projekti, bet Rail Baltica ietvaros sākusies būvniecība dzelzceļa stacijai pie lidostas, paplašināts lidostas terminālis, lidostas pilsētas koncepcijas terminālis un citi projekti, kas veidos modernu, dinamisku un daudzveidīgu transporta un pakalpojumu ekosistēmu, tā 7. jūlijā, atklājot “Rīgas Aviācijas forumu 2022”, pauda satiksmes ministrs Tālis Linkaits, ziņots portālā https://travelnews.lv/.“Turpinot attīstību šajā jomā, Latvijai ir augsts potenciāls nostiprināt savu kā nozīmīga "Ziemeļeiropas aviācijas centra" lomu, tādējādi veicinot Latvijas savienojamību un konkurētspēju reģionā,” sacīja ministrs. “Tāpat ceru, ka lidosta “Rīga” piesaistīs vairāk privāto investīciju, jo attīstība ir nepārtraukts un nebeidzams process,” forumā uzsvēra Tālis Linkaits.Ministrs pauda pateicību visiem aviācijas nozares darbiniekiem par uzticību šai jomai un ieguldījumu, lai arī pēdējo gadu sarežģītās situācijas laikā tiktu saglabāti visaugstākie pasažieru apkalpošanas standarti.

Avots: travelnews.lv

Lasīt tālāk ...

What are the three most important steps in digital marketing?

1- If only one thing to do: protect your brand!

If you’re not the one who promotes your hotel on the web, someone else will do it… and you don’t want that to happen!

The hospitality industry counts many OTAs that can promote your rooms on their platform, but with a very high-level commission for you. To maximise your revenue you must increase your direct bookings and therefore attract people to your own website: starting with your existing customers or guests who have heard about your hotel. To be sure that when someone is looking for your hotel, they arrive on your website, we recommend at a minimum buying your hotel name and creating campaigns targeting areas where you are the most searched.

Lasīt tālāk ...

 

1.2.2.1/16/A/010 Tūrisma un saistīto nozaru tehnoloģisko inovāciju un nodarbināto produktivitātes apmācību projekts

Ieskats Latvijas biznesa vidē

Ieskats Latvijas biznesa vidē

Rīga ir piemērota pilsēta investīcijām, tostarp galvenās investīciju vides priekšrocības ir: izmaksu efektivitāte, augsti kvalificēts un daudzvalodīgs darbaspēks, labi attīstīta infrastruktūra un makroekonomikas stabilitāte. Taču priekšrocību ir krietni vairāk, un tās var uzskatāmi aprakstīt skaitļos un faktos:Rīga ir piemērota pilsēta investīcijām, tostarp galvenās investīciju vides priekšrocības ir: izmaksu efektivitāte, augsti kvalificēts un daudzvalodīgs darbaspēks, labi attīstīta infrastruktūra un makroekonomikas stabilitāte. Taču priekšrocību ir krietni vairāk, un tās var uzskatāmi aprakstīt skaitļos un faktos:Trešā lielākā pilsēta Ziemeļeiropā. Kopējais iedzīvotāju skaits Rīgas aglomerācijā ir 993 600 cilvēki.Baltijā zemākās uzņēmumu izmaksas, tostarp obligātās valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas ir 34,09% un ienākuma nodoklis ir 23%.Pirmšķirīga savienojamība Baltijā ar vairāk nekā 100 tiešajiem lidojumiem no Rīgas.Tilts, kas savieno Eiropas un Āzijas tirgus.Piekļuve vislielākajam talantu kopumam Baltijā (1,1 miljoni reģionā) - daudzvalodīgs, izglītots darbaspēks ar spēcīgu darba ētiku. Vidējā izglītība ir 37% iedzīvotāju un augstākā izglītība 38% iedzīvotāju.Zemākā biroja telpu īres maksa Baltijā, sākot no EUR 5/m2 ārpus pilsētas centra līdz EUR 40/m2 centrā.Lielākais sieviešu vadītāju īpatsvars ES (65%)Zemākā vidējā alga Baltijā, vidējā darba algas stundas likme valstī ir EUR 10,06.Latvijas uzņēmējdarbības pamats ir brīvā tirgus ekonomika, ko regulē attiecīgi likumi, nodrošinot komerctiesību, preču zīmju, kā arī investīciju aizsardzību.Latvijas likumdošanā ir iestrādātas Eiropas Savienības prasības, kā arī Latvija ir pretimnākoša pret ārvalstu investīcijām un uzņēmumiem.

Avots: liveriga.com

Lasīt tālāk ...

 

1.2.2.1/16/A/010 Tūrisma un saistīto nozaru tehnoloģisko inovāciju un nodarbināto produktivitātes apmācību projekts

Viesmīlības nozares apskats

kirill x VOtnVJeGE unsplash 2

Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) izpilddirektore Santa Graikste portālam Delfi atklājusi, ka viesnīcu noslogojuma rādītāji pagājušajā gadā Latvijā krietni kritušies un nozare kopumā ir cietusi pēdējo gadu laikā gan pandēmijas, gan šobrīd pasaulē notiekošo ģeopolitisko notikumu dēļ.

Vienlaikus Latvijas restorānu biedrības (LRB) prezidents Jānis Jenzis portalslv.lv lēš, ka šobrīd nozarē katastrofāli trūkst darbinieku un, sezonai sākoties, uzņēmēji ir izmisumā, jo nevar realizēt visu plānoto un pieņemt visus pasūtījumus. Tāpēc viesmīlības nozare sagaida, ka politiķi radīs uzlabojumus uzņēmējiem, kā arī iedziļināsies nozares specifikā ar mērķi mazināt negatīvo ietekmi uz nozari.

Pamatojoties uz minēto kritisko situāciju, Ekonomikas ministrija ciešā sadarbībā ar tūrisma un viesmīlības nozari ir sagatavojusi “restarta” programmu  uzņēmējiem, lai nozare iespējami ātri varētu atgūties no ieilgušā ierobežojumu sloga un atgūt savas pirmskovida sasniegtās konkurētspējas pozīcijas Baltijas un pasaules mērogā.

Pēc ziņu portālos publicētiem statistikas datiem vērojams darbinieku kritums kopumā nozares pārstāvošajos uzņēmumos, tomēr neskatoties uz to, lielāko viesmīlības nozares uzņēmumu pēc nodarbināto skaita TOP3 ir palicis nemainīgs – “LIDO”, «Premier Restaurants Latvia» un “Baltic Restaurants Latvia”.Lai arī situācija nav iepriecinoša, tomēr nozare ir gatava attīstīties, kā arī saglabāt iespēju veiksmīgi darboties, maksāt nodokļus, vienlaikus domājot arī par pietiekami augstu darbinieku atalgojumu un sociālo nodrošinājumu.

Lasīt tālāk ...