РЕСТОРАНЫ В ЛАТВИИ

ГОСТИНИЦЫ В ЛАТВИИ


 

Tourest 2018”: pozitīvā gaisotnē un no visiem reģioniem

Starptautiskā tūrisma izstāde kaimiņvalsts galvaspilsētā Tallinā arī šogad nevarēja sūdzēties par apmeklētāju trūkumu. Dažbrīd pie ieejas pat sastājās rinda.

Izstādes apmeklēšanu veicinoši apstākļi ir vismaz 2. Pirmkārt, ieejas karti var brīvi izdrukāt tīmeklī, otrkārt, izstādē / gadatirgū ir bagāts piedāvājums ar sevišķi izdevīgām cenām (pie kādas spa viesnīcas letes bija pat ierīkoti kārtas numuru automāti kā bankā). Taču šoreiz ne par to!

Piedalīšanās izstādē “Tourest 2018” no 9. līdz 11. februārim ieies vēsturē ar to, ka LIAA Tūrisma departamenta organizētais nacionālais stends izskatījās pievilcīgi, ap to rosījās ne mazums kaimiņvalsts pārstāvju (visvairāk, šķiet, vecuma grupā 40+, gan ar bērniem, gan bez) un viņi gribēja noskaidrot, ko jaunu piedāvā Latvijas tūrisms.

Izstāde kaimiņvalstīs ar to ir iezīmīga, ka liela daļa tās apmeklētāju mūsu valsti pazīst un viņiem ir svarīgi, lai piedāvājumā būtu kas jauns un interesants.

LIAA Tūrisma departamenta vecākā eksperte Laila Skujiņa stāsta: “Izstāde noritēja pozitīvā gaisotnē, un man ir prieks, ka nacionālajā stendā bija pārstāvēti pilnīgi visi reģioni. Īsts nacionālais stends!”

Stendā strādāja pārstāvji no Latgales tūrisma asociācijas “Ezerzeme” un Daugavpils Marka Rotko mākslas centra, Kurzemes tūrisma asociācijas un Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas, Zemgales tūrisma asociācijas, Vidzemes tūrisma asociācijas, Gaujas Nacionālā parka Tūrisma biedrības, Limbažu novada pašvaldības, Alūksnes novada pašvaldības, Gulbenes novada PA "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, RīgasTūrisma attīstības biroja, Latvijas Kempingu asociācijas, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas un SIA “Divi Zaķi”.

LV RU EN

GMO

LVRA Interreg baner