РЕСТОРАНЫ В ЛАТВИИ

ГОСТИНИЦЫ В ЛАТВИИ

Šī gada 17. aprīlī, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) izpilddirektore S. Graikste piedalījās nacionālās aviokompānijas “AirBaltic” pārstāvju Kazahstānā, Uzbekistānā un Kirgizstānā “APG” organizētajā seminārā, sniedzot prezentāciju par atpūtas iespējām Latvijā.

Seminārs notika Kazahstānas galvaspilsētā Almati un tajā piedalījās vismaz 40 vadošie tūrisma aģenti un operatori.

Semināru atklāja, un Latviju apmeklēt iedvesmoja Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Kazahstānā un Kirgizstānā J. Pogrebņaks.

LIAA pārstāvis Kazahstānā V. Samoiļenko sniedza prezentāciju, par tūrisma iespējām Latvijā akcentējot galvenos tūrisma produktus.

LVRA izpilddirektore S.Graikste klātesošos iepazīstināja ar nozīmīgākajiem Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem, kā arī Latvijas naktsmītņu un ēdināšanas uzņēmumu piedāvājumu, īpaši uzsverot darījuma un medicīnas tūrisma lomu. S.Graiksti papildināja tūrisma aģentūras “Baltijas Ceļojumu grupa” pārstāvja A.Osipova un Radisson Blu Hotels pārdošanas vadītāja A.Kielbicka prezentācijas ar detalizētāku izklāstu par tūrisma iespējām Latvijā.

D.Zeļeņins, “AirBaltic' pārstāvniecības Krievijā un NVS valstīs vadītājs informēja par aktuālajiem jaunumiem nacionālās aviokompānijas “AirBaltic” darbā, īpaši akcentējot, ka sākot ar 29.aprīli ir atjaunota gaisa satiksmes starp Rīgu un Almati.

 Par semināra veiksmīgu norisi izsakām pateicību Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA), kas sniedz finansiālu atbalstu, kā arī ERAF!

LV RU EN

GMO

LVRA Interreg baner