РЕСТОРАНЫ В ЛАТВИИ

ГОСТИНИЦЫ В ЛАТВИИ

08.09.2012.

hotelstars

Jauns STARSBLOG pieejams www.hotelstars.eu
HOTELSTARS UNION kļūst pieejamāks sabiedrībai!

HOTELSTARS UNION IR IZSTRĀDĀJUSI SAVU STARBLOG UN AICINA IKVIENU SAVSTARPĒJI SADARBOTIES, KOMENTĒT UN IESAISTĪTIES JAUTĀJUMOS PAR VIESNĪCU KLASIFIKĀCIJU EIROPĀ.

Hotelstars Union šābrīža 11 dalībvalstis izveidojušas un saskaņojušas viesnīcu klasifikācijas sistēmu ar kopīgiem kritērijiem un procedūrām katrā no dalībvalstīm.
Viena līdz piecas zvaigznes simbolizē pakalpojumu prognozējamību un kvalitātes standartus. Sistēma ir tik laba, cik tā ir dzīvotspējīga, tāpēc nepārtraukta atgriezeniskā saite ir vitāli nepieciešama.

Hotelstars Union Ģenerālsekretariāts, ko šogad pārstāv Austrijas Profesionālā Viesnīcu asociācija, ar lepnumu atklāj jauno STARSBLOG mājas lapā www.hotelstars.eu. Šī interneta platforma aicina mītņu viesus, viesnīcniekus un visus, kas ir draugos ar tūrisma nozari, komentēt Hotelstars Union projektus un to attīstību. Dalies ar aizraujošu personīgo pieredzi par viesnīcu klasifikācijas kategoriju vērtējumu!

Bloga ievadā var iepazīties ar rakstu, kura autors ir Markuss Luthe (Vācijas Viesnīcu Asociācija) un kas veltīts uz patērētāju orientētām tiešsaistes pārbaudes sistēmām klasifikācijas kategoriju (zvaigžņu) piešķiršanai, kā arī par GOOGLE soļiem jaunajā darbības laukā.

2009.gada decembrī, HOTREC (Asociācija Viesnīcas, restorāni un kafejnīcas Eiropā) aizgādībā Austrijas, Čehijas, Nīderlandes, Šveices, Ungārijas, Vācijas un Zviedrijas viesnīcu asociācijas izveidoja harmonizētu Eiropas viesnīcu zvaigžņu apvienība Hotelstars Union. Kopš tā laika apvienībai pievienojušās arī Igaunija, Latvija, Lietuva un Luksemburga.

SRARSBLOG var pieslēgties http://blog.hotelstars.eu kā arī caur Hotelstars Union mājas lapu www.hotelstars.eu, kur var atrast arī detalizētu informāciju par harmonizēto viesnīcu zvaigžņu iniciatīvas attīstību.

Latvianlv-LVRussianEnglish (UK)

GMO

LVRA Interreg baner